Calendar icon
20. augustā: 11:00-18:00

Mājas vienmēr ir vieta, kur atgriezties! Mājās vienmēr Tevi gaidīs ikviens! Māju ēdiens -neaizmirstams un vienmēr atmiņā paliekošākais!

Šogad- kā katru gadu- mājas garšu aicinām baudīt ar gardo un mīlestībā gatavoto soļanku un gaileņu zupu, kuras gatavotas uz ugunskura un savu patīkamo māju garšu ieguvušas no lauku labumiem un pieliktās šķipsniņas mammas mīlestības.

Pamatēdienā “Mūsmāju vista mango- karija mērcē”, kas pasniegtas ar vasaras svaigo salātu buķeti un piedevām pēc izvēles. Arī paši mazākie nav aizmirsti- tādēļ īpašs komplektiņš būs arī viņiem! Saldajā ēdienā “Kārtainā burkānkūka”, kas priecēs ar savu svaigumu un vasarīgumu.
“Mūsmājas” šogad plašs našķu klāsts- sākot ar mammas grauzdiņiem un pīrāgiem, līdz pat mammas kūkām, plātsmaizi un uzkodu burgeriem mājas gaumē. Protams, neaizmirstam arī pašu raksturīgāko Alsungai- sklandraušus, saldskābmaizi, kā arī gaļas un biezpiena raušus.

Gaidīsim Jūs ciemos ar dažādiem “Mūsmāju” labumiem un svelmē atspirdzinošiem dzērieniem gan pašiem mazākajiem, gan lieliem!

Baudīsim māju eleganci un šarmu kopā!
Uz tikšanos “Mūsmājās” !

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Zupas (pagatavotas uz uzgunskura)

Mūsmājas gaileņu krēmzupa

Cena—4,5 EUR

Mūsmājas soļanka

Cena—4,5 EUR

Salāti

Mūsmāju vasaras-svaigie salāti ar karamelizētiem bumbieriem

Cena—5,5 EUR

Pamatēdiens

Mūsmāju vista mango-karija mērcē ar piedevām un salātiem

Cena—8 EUR

Mūsmāju šnicele ar piedevām un salātiem

Cena—7 EUR

Bērnu komplektiņš

Cena—4 EUR

Saldais ēdiens

Kārtainā burkānkūka

Cena—4 EUR

Māju kūkas

Cena—2,5- 3 EUR/gab

Plātsmaizes

Cena—8 EUR/kg

P.S. Jūs gaidīs arī garšīgas uzkodas!

Aktivitātes

  • Līdzņemšanai būs iespējams iegādāties visu pieejamo piedāvājumu, kā arī saldskābmaizi (5 EUR), sklandraušus (1,50 EUR), kūkas un plātsmaizi (8 EUR/kg).