Viesošanās zvejnieku sētā “Lucītis” Engurē

Calendar icon
18. septembrī: 11:00–18:00

Andersonu ģimenes uzņēmums Engurē jau 30 gadus nodarbojas ar piekrastes zveju un zvejas produktu pārstrādi. Svarīgi, ka kūpināšanas process notiek pēc sentēvu metodēm, tādēļ arī “Mājas kafejnīcu dienu” svētdienā saimnieki piedāvās iegriezties uz pusdienām, lai baudītu kaut ko no vietējās virtuves. Piedāvājumā būs gan zivju zupa, gan kūpinātu zivju izlase. Laiku varēs pavadīt kā draugu viesībās zvejnieku sētas noskaņās ar muzikālo pavadījumu.

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Kompleksais piedāvājums (Cena: 20 EUR personai, bērniem līdz 12 gadu vecuma - bez maksas, no 12 līdz 18 gadiem-10 EUR)

Uz ugunskura vārīta zivju gulaša zupa ar svaigi ceptu maizes šķēli no vietējās ceptuves
Zivju plate ar iecienītākajām saimniecības kūpinātajām zivīm
Smilšu mīklas groziņš ar vārītā krēma un augļu pildījumu

Aktivitātes

  • Mājas mīluļu – 6 jūrascūciņu apskate, piepūšamā atrakcija bērniem, ekskursija saimnieka Anda pavadībā pa visu saimniecības teritoriju un ražotni, dzīvā mūzika;
  • Iegādājams līdzņemšanai būs pieejams viss zvejnieku sētas produkcijas sortiments – karsti kūpinātas butes, reņģes, skumbrijas ar dažādām piedevām un garšvielām, karpas ar ķiplokiem, brekši, lašu vēderiņi, lašu gabaliņi, foreles, asari, vilka zivs, paltuss, siļķes, auksti kūpinātas skumbrijas, lasi, sviesta zivi, marinētu siļķi gabaliņos utt.), kā arī suvenīri no “Striķu darbnīcas JUMS”.

P.S. Pasākuma ilgums – aptuveni 1-2 stundas. Lietus gadījumā būs iespējams patverties un baudīt ēdienu zem teltīm vai nojumēm.