Calendar icon
17. septembrī: 11:00–20:00
Calendar icon
18. septembrī: 11:00–20:00

Ne viens vien ceļotājs jau ir pabijis “Valguma pasaulē” – brīnišķīgā Ķemeru Nacionālā parka meža ielokā. Aktīvajā tūrisma sezonā tā zināma ar savu unikālo un mainīgo Baskāju taku, kā arī Mākslas telpu mežā, labirintiem un, protams, eleganto restorāna piedāvājumu. Nama saimnieki – Vita un Viesturs ir žurnālisti, izdevēji un lieli ceļotāji, kuri, ceļojumos iespaidojušies, rada un īsteno fantastiskas idejas Latvijā.

Arī mājas kafejnīcu dienās taps kas neparasts – romantisks restorāns romantiskiem viesiem uz plosta Valguma ezerā. Viesi tiks sagaidīti omulīgā terasē ezera krastā, lai iemalkotu saulainu dzirkstošo vai saulaino karsto kokteili, un pēc tam tos aizvizinās uz restorānu-plostu ezerā. Piedāvājums domāts pāriem vai romantiskai četrotnei, vai foršai pilngadīgu draugu kompānijai līdz 4 cilvēkiem.

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Kompleksais piedāvājums (Cena: 47 EUR/persona)

Pildīta strauta forele
Krāsainie rudens velšu salāti
Turku zirņu smēriņš
Valguma meža sēņu smēriņš
Pīles krūtiņas fileja ar dzērveņu džemu uz rudzu maizes pamatnes
Trīs garšu zaļās pankūkas rullīši, trīs garšu pildītie tomātiņi, trīs garšu maize, pašmāju bazilika pesto
Vegānā avokado kūciņa
Ūdens ar piparmērtu un ogām
Valguma veselības tēja ar Smārdes smiltsērkšķi un medu

Aktivitātes

  • Romantisko piedzīvojumu kuplinās 100% tīra žanra – Dabas priekšnesumu mūzika – putnu sasaukšanās, ezera viļņu, koku galotņu un vēja šalkas;
  • Pirms vai pēc restorāna apmeklējuma viesiem iespēja izstaigāt Valguma Mākslas taku mežā (bez maksas). 17. septembrī – Pasaules talkas dienā iespēja piedalīties laimes koku stādīšanā Mākslas takā. Savlaikus rezervējot, dienas izskaņā iespēja baudīt romantisku pirtiņu ezera krastā, atpūsties panorāmas numurā “Valguma pasaules” viesnīcā;
  • Iespēja iegādāties līdzi pašu ceptus “Baskāja pēdiņcepumus”, lietussargus un krūzītes ar “Valguma pasaules” logo, kā arī 50 krāsu sveces no labdarības projekta “Miljons sveču grupu mājai”.

P.S. Pasākuma ilgums – aptuveni 2 stundas. Lietus gadījumā būs iespējams patverties zem nojumes – vai nu terasē vai romantiskajā namiņā Valguma ezera krastā ar skatu uz ezeru. Tas pats tiks darīts, ja laikapstākļi būs draudīgi romantiskai kopā būšanai uz plosta (piemēram, pārāk liels vējš vai ezerā pārāk lieli viļņi, kas varētu radīt bīstamību vai neērtības).