Calendar icon
27. augustā: 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
Calendar icon
Pikniks uz SUP dēļa: 19:15 un 20:15
Calendar icon
28. augustā: 11:00 un 13:00

Ikdienā Z/S “Sēnītes” nodarbojas ar lauksaimniecību un aktīvo tūrismu “Ezertūre” pie Viļakas ezera un “Million star hotel, piedāvājot aizmirsties Ziemeļlatgalē – iznomājot SUP dēļus, tandēma velosipēdu, katamarānu, laivas, jumta terasi, pirts muciņu uz riepām un naktsmītni – glempingu-burbuļtelti “Million star hotel”.

Mums “Ezertūrē” patīk sadarboties un īstenot jaunas idejas, tāpēc māju kafejnīcu dienās rūpēsimies par atmosfēru un vizuālo noformējumu, sadarbojoties ar “Meža labumu ciemu”, “Sajūtu pļavām” un vietējām saimniecēm – Mārīti Duļbinsku un Aiju Pumpuri, piedāvāsim gardu ēdienu ezera krastā, kā arī izzinošu meistarklasi par augiem, kas mums ir apkārt. Katram apmeklētājam būs iespēja pagatavot savus īpašos salātus ar pļavu un dārza pieskārienu – jā, arī pagalmā atrodamie zaļumi tiks iekļauti ēdienkartē! Īpašais vakara piedāvājums – pikniks uz Viļakas ezera saulrietā (labu laikapstākļu gadījumā)! Uz tikšanos Ezertūrē!

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Četru kārtu maltīte (Cena: 8 EUR/persona)

Uzkoda: saimieces Aijas Pumpures cepta tumšā maizīte un Meža labumu ciema saimnieču gatavots zaļumu pesto (nātres u.c. zaļumi, ķiploki, linsēklu ēļļa, citronu sula, siers, ķirbju sēklas)
Salāti no Meža labumu ciema -izgaršojam dabu: zaļumi no pļavas un dārza (salātlapas, ceļmallapas, šetložņa, āboliņš u.c. ēdami augi, par ko stāstīs un mācīs)
Mērce salātiem: raudene, pelašķi vai vībotne, ķiploki, cidoniju sīrups, olīveļļa, sāls
Lasis zaļumos: “Sajūtu pļavu” pagatavots lasis uz grila, folijā ar citrona sulu un zaļumiem, pakaisīts ar zirņu zaļumiem
Deserts - kārtainais rabarbers: saimnieces Mārītes Duļbinskas saldais ar rabarberu un zemeņu mērci (biezo ķīseli)
Vēsais dzēriens: atsvaidzinošs rabarberu ūdens
Karstais dzēriens: gaiļbiksīšu tēja ar ogām un upeņu lapām

Piknika grozs (Cena: 35 EUR, kas ietver lielā SUP dēļa nomu un piknika grozu 2 personām)

Ezera tandēms: 8gb. mini vecrīgas (plaucēta mīkla, milti, piens, olas, margarīns, vājpiena biezpiens, saldais krējums, cukurs, vaniļa)
Māju siers (piens vismaz 3%, vājpiena biezpiens, ķimenes, drupināts ķiploks, zaļumi, sāls)
Meža labumu ciema gardumi - rožu tēja, mežrozīšu sukādes/cukuroti augļi, korinšu, cidonijas marmelāde, piparmētru ūdens ar ogām