Calendar icon
10. septembrī: 11:00-18:00

Pļavas muzejs ikdienā piedāvā emocionālu dabas un vietas vēstures ekspozīciju, aizraujošus stāstus gan latviešu, gan sēļu valodā. Skatāma arī multimediju ekspozīcija „Pusnakts pļavā”. Papildus muzejam apskatāma stikla apstrādes darbnīca, kurā top oriģinālas rotas un interjera priekšmeti. „Mājas kafejnīcu” dienās tos būs iespējams iegādāties ar svētku atlaidēm. Kā arī – ja ēšana visas dienas garumā tomēr ir nogurdinoša, var pieteikties uz radošo darbnīcu, un līdz aizvest ne tikai pilnu vēderu, bet arī kādu pašdarinātu priekšmetu.

Pļavā galvenais ir ziedi, un katras kūkas svarīgākā sastāvdaļa ir krēms. Kurš gan nav sapņojis no svētku tortes noēst tikai krēmu? Lūk, tad Pļavas muzeja kafejnīcā šogad piedāvāsim tikai dažādus krēmus, lai sapņi piepildās!

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Pamatēdieni un dzērieni

Tumšās šokolādes krēms

Cena—2 EUR

Citronu krēms

Cena—2 EUR

Sviesta krēms

Cena—2 EUR

Ogu krēms

Cena—2 EUR

Kakao krēms

Cena—2 EUR

Kafija, tēja, limonāde pēc izvēles( vai visi vienlaikus)

Cena—2 EUR

Piedāvājuma cena:

  • Pieaugušajiem—12 EUR;
  • Bērniem līdz 12 g.v.: 7 EUR

Aktivitātes

  • Pļavas muzeja ekspozīcijas apskate, multimediju ekspozīcija „Pusnakts pļavā”;
  • Papildus muzejam apskatāma stikla apstrādes darbnīca, kurā top oriģinālas rotas un interjera priekšmeti. „Mājas kafejnīcu” dienās tos būs iespējams iegādāties ar svētku atlaidēm;
  • Kā arī – ja ēšana visas dienas garumā tomēr ir nogurdinoša, var pieteikties uz radošo darbnīcu, un līdz aizvest ne tikai pilnu vēderu, bet arī kādu pašdarinātu priekšmetu.