Ādažu novada garšu līkloči

Gluži, kā Latvijas garākā upe Gauja, kas vijas caur Ādažu priežu mežiem, līdz pat Carnikavas smilšainajām kāpām, šogad līkloči vedīs cauri neparastām, sen iemīlētām, visiem labi zināmām un arī pilnīgi jaunām, līdz šim neatklātām garšām!

Ādažu novads lepojas ar bagātīgo un daudzveidīgo dabu, kas mūs ik dienu ieskauj. Un visa centrā ir upe! Upe Gauja! Tā ļoti mīl mest līkločus, tāpēc šogad Mājas kafejnīcu dienās, aicināsim arī jūs sekot līkločiem, šoreiz- garšu!

Pie mums viesi var baudīt dabas parka “Piejūra” maģisko burvību, apsataigājot Garezerus un Ummi Lilastes pusē, pastaigāties gar jūru Kalngalē, Garciemā vai Garupē, kur viegli var piekļūt smilšainajām pludmalēm, jo daudzviet izveidoti labiekārtoti stāvlaukumi un laipas, kuras piemērotas arī, lai pārvietotos ar ratiem.

Vai zinājāt, ka Ādaži ir viena no jaunākajām pilsētām Latvijā? Tik tiešām, jauna un skaista. Sakopta, moderna, pilna ar dzīvību un nerimstošu kustību. Pašā pilsētas centrā ir iespēja apmeklēt “Dzīvo sapņu dārzu”, kur var apmīļot un pabarot dažādus mājdzīvniekus. Tur pat netālu ir iespēja izbaudīt Pump-track kalniņus, kas paredzēti visa vecuma velobraucējiem, skeitbordistiem un pat pašiem mazākajiem,, kas vēl brauc ar balansa divriteņiem. Tas vēl nav viss- smilšu pludmale Vējupes krastā, SUP dēļu un laivu noma, veikbordings, izklaides bērniem un daudz kas cits!

Esam slaveni ar ikgadējajiem Gaujas svētkiem Ādažos un Nēģu svētkiem Carnikavā. Jāpiebilst, ka, ne velti Carnikavas nēģis, iekļauts arī valsts nemateriālā kultūras mantojuma sarakstā. Tāpēc, ja viesojies Carnikavā, noteikti apmeklē vietējos zvejniekus!

5.-6.
augusts

Kafejnīcas

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Kafejnīcas